Licensed to Clemson University        Hy-Tek's Meet Manager 01/07/2005 03:01 PM
                        Clemson vs Auburn - 01/07/2005
                                    Results

Event 1  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Auburn University  'A'                                 NT    3:46.19   11
     1) Hoelzer, Margaret SR            2) Stupp, Julie FR
     3) Lunsmann, Leslie JR             4) Kolukanova, Jana JR
  2 Auburn University  'B'                                 NT    3:47.90    4
     1) Volcan, Erin JR                 2) Duerk, Lauren JR
     3) Bethune, Tawnie SO              4) Anderson, Jenni JR
  3 Clemson University-SC  'B'                             NT    4:09.92    2
     1) Kroeger, Nicole SO              2) Gresset, Aurelie SR
     3) Hicks, Kate SO                  4) Boden, Caroline SO
 -- Auburn University  'C'                                 NT         DQ
     1) Peirsol, Hayley SO              2) Binder, Adrienne SO
     3) Moss, Jeri JR                   4) Denby, Kara SO
 -- Clemson University-SC  'A'                             NT         DQ
     1) Cefalu, Sarah SO                2) Shafer, Ashley JR
     3) Grove, Jen FR                   4) Pirovitz, Amanda FR

Event 2  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Auburn University  'A'                                 NT    3:20.78   11
     1) Van Wie, Doug JR                2) Osborne, Sean SO
     3) Cady, Kurt JR                   4) Wochomurka, Ryan SR
       23.98    49.21    26.11    56.13    23.09    50.37    21.49    45.07
  2 Clemson University-SC  'A'                             NT    3:27.50    4
     1) Johnson, Joel SO                2) Bergren, Andy FR
     3) Rappold, Tommy SR               4) Vahle, Mark FR
       24.92    51.73    26.71    57.84    22.49    50.03    22.67    47.90
  3 Auburn University  'B'                                 NT    3:29.33    2
     1) Lundquist, Bryan SO             2) Maras, David FR
     3) Scott, John SO                  4) Pascale, Joe SO
       26.58    54.03    27.03    59.48    22.74    49.69    21.79    46.13
  4 Clemson University-SC  'B'                             NT    3:31.97
     1) Crout, Jay SO                   2) Ruszka, Attila FR
     3) Kanoy, Ben JR                   4) Dillon, Charlie JR
       26.22    53.73    27.49    58.72    24.28    52.44    22.52    47.08
  5 Clemson University-SC  'C'                             NT    3:42.88
     1) Raisor, Patrick FR              2) Dorris, Will SO
     3) Gettys, Mark                    4) Balderston, Matt FR
       27.21    55.27    28.01  1:00.67    26.51    57.18    23.57    49.76

Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Coventry, Kirsty          JR Auburn                    NT    9:58.40    9
      28.58   30.16   30.19   30.40   30.45   30.51   30.75   30.45
      30.44   30.37   29.62   29.67   29.93   30.05   29.89   29.52
      29.68   29.63   29.39   28.72
  2 Routh, Kim                JR CU-SC                     NT   10:04.37    4
      28.84   30.53   30.96   30.87   30.74   30.71   30.84   30.48
      30.31   30.25   29.88   29.84   30.17   29.93   30.03   29.85
      30.21   30.18   30.55   29.20
  3 Kukors, Emily             FR Auburn                    NT   10:05.21    3
      28.93   30.94   30.80   30.96   30.96   30.70   30.85   30.54
      30.52   30.35   29.47   29.67   30.04   30.24   30.67   30.45
      30.60   30.59   29.76   28.17
  4 Sandison, Whitney         FR CU-SC                     NT   10:23.54    2
      29.11   31.30   31.24   31.55   31.39   31.49   31.21   31.23
      31.17   31.50   31.20   31.19   31.10   31.12   31.24   31.48
      31.21   31.42   31.33   31.06
  5 Lawless, Alessandra       SR Auburn                    NT   10:26.75    1
      28.62   30.88   31.47   31.45   31.28   31.23   31.40   31.36
      31.28   31.61   31.42   31.34   31.68   31.93   31.74   31.76
      31.78   31.42   31.99   31.11
  6 Carlton, Nicole           JR CU-SC                     NT   10:28.89
      29.08   31.00   31.32   31.11   31.03   31.18   31.32   31.39
      31.55   31.70   31.39   31.56   32.01   31.49   31.87   31.96
      31.88   32.02   32.28   31.75

Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Mengering, Jonathan       JR CU-SC                     NT    9:26.81    9
      26.07   27.67   28.14   28.33   28.53   28.51   28.66   28.76
      28.74   28.69   28.84   28.62   28.89   28.64   28.46   28.41
      28.81   28.44   28.36   27.24
  2 Shanteau, Eric            JR Auburn                    NT    9:33.37    4
      26.50   28.82   28.94   29.25   29.18   29.00   28.94   29.23
      28.95   29.31   28.82   29.46   28.45   29.04   28.94   28.81
      28.48   28.40   27.50   27.35
  3 Geary, Sean               FR CU-SC                     NT    9:34.69    3
      26.38   29.19   29.20   29.04   29.16   29.20   28.86   28.92
      28.98   28.88   29.02   28.81   28.68   28.88   29.05   28.92
      28.36   28.69   28.55   27.92
  4 Johnson, Mark             SO Auburn                    NT    9:40.14    2
      26.77   29.46   29.32   29.84   30.20   29.81   29.84   30.01
      30.02   29.51   28.20   28.62   28.78   29.15   29.08   29.25
      29.09   29.14   27.37   26.68
  5 MacLennan, Brett          SO CU-SC                     NT    9:42.10    1
      27.07   29.35   29.28   29.08   29.19   29.23   28.90   28.97
      28.99   29.13   29.06   29.02   28.98   29.21   29.62   29.61
      29.71   29.63   29.45   28.62
  6 Knopp, Cory               FR Auburn                    NT    9:50.56
      27.21   29.24   29.69   29.55   29.85   30.06   30.10   29.92
      29.57   29.42   28.86   29.78   29.49   29.69   30.39   30.19
      30.33   29.68   29.14   28.40
  7 Smith, Jeff               FR Auburn                    NT    9:53.64
      27.63   30.12   30.01   30.16   29.86   29.77   29.52   29.64
      29.53   29.56   29.65   29.51   29.47   29.92   29.99   30.26
      29.84   30.11   29.67   29.42

Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kolukanova, Jana          JR Auburn                    NT    1:51.10    9
      26.78   27.91   28.05   28.36
  2 Moss, Jeri                JR Auburn                    NT    1:52.11    4
      26.68   28.22   28.60   28.61
  3 Routh, Kim                JR CU-SC                     NT    1:53.27    3
      27.34   28.84   29.19   27.90
  4 Peirsol, Hayley           SO Auburn                    NT    1:53.65    2
      27.13   28.80   29.09   28.63
  5 Carter, Peg E             FR CU-SC                     NT    1:54.80    1
      27.12   29.23   29.19   29.26
  6 Amardeilh, Anne           SO Auburn                    NT    1:57.03
      27.89   29.49   29.90   29.75
  7 Kroeger, Nicole           SO CU-SC                     NT    2:01.08
      28.37   30.42   31.31   30.98

Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Van Wie, Doug             JR Auburn                    NT    1:41.62    9
      24.23   26.11   26.22   25.06
  2 Cady, Kurt                JR Auburn                    NT    1:42.32    4
      24.31   26.11   26.20   25.70
  3 Slocki, Daniel            SO Auburn                    NT    1:42.45    3
      24.08   25.91   26.33   26.13
  4 Reed, Buddy               SR CU-SC                     NT    1:42.55    2
      23.73   26.15   26.37   26.30
  5 Barry, Seth               SO Auburn                    NT    1:42.95    1
      24.09   26.36   26.50   26.00
  6 Middleton, Greg           JR CU-SC                     NT    1:43.42
      24.01   26.26   26.53   26.62
  7 Regone, Brian             SO CU-SC                     NT    1:45.48
      24.78   26.37   26.96   27.37
  8 Raisor, Patrick           FR CU-SC                     NT    1:50.27
      25.51   27.62   28.27   28.87

Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Swindle, Christina        SO Auburn                    NT      23.95    9
  2 Anderson, Jenni           JR Auburn                    NT      24.41    4
  3 Volcan, Erin              JR Auburn                    NT      24.51    3
  4 McLaurin, Rachel          FR CU-SC                     NT      24.92    2
  5 Bethune, Tawnie           SO Auburn                    NT      24.98    1
  6 Deering, Nikki            JR CU-SC                     NT      25.19
  7 Deters, Kallie            SO CU-SC                     NT      25.51
  8 Meeuwsen, Bethany         FR CU-SC                     NT      25.79

Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bousquet, Fred            SR Auburn                    NT      20.10    9
  2 Vahle, Mark               FR CU-SC                     NT      20.96    4
  3 Lundquist, Bryan          SO Auburn                    NT      21.70    3
  4 Russell, Stephen          FR CU-SC                     NT      21.72    2
  5 Pascale, Joe              SO Auburn                    NT      21.83    1
  6 Livnat, Shai              FR Auburn                    NT      22.30
  7 Thompson, Taylor          FR CU-SC                     NT      22.42
  8 Balderston, Matt          FR CU-SC                     NT      22.58

Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kukors, Emily             FR Auburn                    NT    2:02.59    9
      26.78   32.22   35.91   27.68
  2 Denby, Kara               SO Auburn                    NT    2:07.21    4
      28.55   33.33   36.93   28.40
  3 Lunsmann, Leslie          JR Auburn                    NT    2:07.31    3
      27.74   31.81   38.03   29.73
  4 Stupp, Julie              FR Auburn                    NT    2:08.19    2
      28.09   33.10   36.84   30.16
  5 Guindon, Liz              SO CU-SC                     NT    2:10.16    1
      27.62   34.23   37.50   30.81
  6 Shafer, Ashley            JR CU-SC                     NT    2:13.22
      29.51   35.54   37.39   30.78
  7 Gresset, Aurelie          SR CU-SC                     NT    2:13.40
      29.79   35.18   37.46   30.97
  8 Allen, Jill               FR CU-SC                     NT    2:17.55
      29.75   35.22   40.16   32.42

Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Jones, BJ                 SR Auburn                    NT    1:52.69    6.5
      23.95   29.77   34.16   24.81
  1 Osborne, Sean             SO Auburn                    NT    1:52.69    6.5
      24.85   29.48   31.74   26.62
  3 Schneider, Joey           SO Auburn                    NT    1:55.67    3
      25.42   29.74   35.54   24.97
  4 Raynovich, Jordan         JR CU-SC                     NT    1:55.75    2
      25.67   29.96   32.97   27.15
  5 Ruszka, Attila            FR CU-SC                     NT    1:57.16    1
      25.27   30.19   33.43   28.27
  6 Bergren, Andy             FR CU-SC                     NT    1:58.32
      25.34   30.55   34.55   27.88
  7 Crout, Jay                SO CU-SC                     NT    2:03.25
      26.53   31.19   36.70   28.83
  8 Maras, David              FR Auburn                    NT    2:09.99
      27.71   35.91   35.35   31.02

Event 11  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Hoelzer, Margaret         SR Auburn                    NT      55.82    9
      25.87   29.95
  2 Lawless, Alessandra       SR Auburn                    NT      57.65    4
      27.23   30.42
  3 Carter, Peg E             FR CU-SC                     NT      59.09    3
      28.13   30.96
  4 Grove, Jen                FR CU-SC                     NT    1:00.24    2
      28.10   32.14
  5 Guindon, Liz              SO CU-SC                     NT    1:00.28    1
      27.99   32.29
  6 Amardeilh, Anne           SO Auburn                    NT    1:00.57
      28.79   31.78
  7 Duerk, Lauren             JR Auburn                    NT    1:01.02
      28.85   32.17
  8 Hicks, Kate               SO CU-SC                     NT    1:03.04
      29.93   33.11

Event 12  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rappold, Tommy            SR CU-SC                     NT      50.74    9
      23.21   27.53
  2 Cady, Kurt                JR Auburn                    NT      51.41    4
      24.16   27.25
  3 Johnson, Mark             SO Auburn                    NT      51.70    3
      24.25   27.45
  4 Kanoy, Ben                JR CU-SC                     NT      52.92    2
      25.00   27.92
  5 Shanteau, Eric            JR Auburn                    NT      53.36    1
      24.92   28.44
  6 Middleton, Greg           JR CU-SC                     NT      53.91
      25.15   28.76
  7 Vahle, Mark               FR CU-SC                     NT      54.35
      25.25   29.10
  8 Smith, Jeff               FR Auburn                    NT      55.10
      25.86   29.24

Event 13  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kolukanova, Jana          JR Auburn                    NT      50.80    9
      24.54   26.26
  2 Lunsmann, Leslie          JR Auburn                    NT      52.43    4
      25.55   26.88
  3 Binder, Adrienne          SO Auburn                    NT      54.46    3
      26.70   27.76
  4 McLaurin, Rachel          FR CU-SC                     NT      54.82    2
      26.49   28.33
  5 Pirovitz, Amanda          FR CU-SC                     NT      54.88    1
      26.34   28.54
  6 Boden, Caroline           SO CU-SC                     NT      54.91
      26.81   28.10
  7 Meeuwsen, Bethany         FR CU-SC                     NT      55.72
      26.61   29.11

Event 14  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Wochomurka, Ryan          SR Auburn                    NT      44.58    9
      21.51   23.07
  2 Reed, Buddy               SR CU-SC                     NT      47.21    4
      22.67   24.54
  3 Barry, Seth               SO Auburn                    NT      47.35    3
      22.85   24.50
  4 Russell, Stephen          FR CU-SC                     NT      47.51    2
      22.44   25.07
  5 Dillon, Charlie           JR CU-SC                     NT      47.87    1
      23.17   24.70
  6 Lundquist, Bryan          SO Auburn                    NT      47.98
      23.38   24.60
  7 Regone, Brian             SO CU-SC                     NT      48.19
      23.43   24.76

Event 15  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Coventry, Kirsty          JR Auburn                    NT      56.07    9
      27.82   28.25
  2 Moss, Jeri                JR Auburn                    NT      56.82    4
      27.87   28.95
  3 Swindle, Christina        SO Auburn                    NT      59.18    3
      28.61   30.57
  4 Deering, Nikki            JR CU-SC                     NT    1:00.45    2
      29.23   31.22
  5 Cefalu, Sarah             SO CU-SC                     NT    1:01.07    1
      29.28   31.79
  6 Peirsol, Hayley           SO Auburn                    NT    1:02.34
      30.83   31.51
  7 Kroeger, Nicole           SO CU-SC                     NT    1:04.27
      31.27   33.00

Event 16  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Schneider, Joey           SO Auburn                    NT      51.56    9
      25.60   25.96
  2 Johnson, Joel             SO CU-SC                     NT      51.69    4
      25.17   26.52
  3 Shanteau, Eric            JR Auburn                    NT      53.19    3
      26.11   27.08
  4 Crout, Jay                SO CU-SC                     NT      54.15    2
      26.35   27.80
  5 Rappold, Tommy            SR CU-SC                     NT      54.72    1
      25.80   28.92
  6 Thompson, Taylor          FR CU-SC                     NT      54.97
      26.84   28.13

Event 17  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Routh, Kim                JR CU-SC                     NT    4:54.71    9
      29.01   29.23   29.50   29.61   29.88   30.01   29.76   30.07
      29.53   28.11
  2 Hoelzer, Margaret         SR Auburn                    NT    4:55.06    4
      27.70   29.55   29.89   30.13   30.17   30.04   29.81   29.97
      29.55   28.25
  3 Carlton, Nicole           JR CU-SC                     NT    5:07.22    3
      28.91   30.72   30.85   31.11   31.08   31.03   31.15   31.12
      31.24   30.01
  4 Sandison, Whitney         FR CU-SC                     NT    5:07.70    2
      29.19   30.74   31.17   31.18   31.28   31.09   31.21   31.08
      31.06   29.70
 -- Binder, Adrienne          SO Auburn                    NT   X4:47.45
      27.23   28.94   29.12   29.13   29.19   29.00   28.94   28.82
      28.92   28.16

Event 18  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Slocki, Daniel            SO Auburn                    NT    4:37.42    9
      25.71   27.52   28.12   28.33   28.50   28.24   28.11   28.12
      27.73   27.04
  2 Mengering, Jonathan       JR CU-SC                     NT    4:37.81    4
      25.73   27.99   28.04   28.31   28.30   28.40   28.30   28.25
      28.27   26.22
  3 MacLennan, Brett          SO CU-SC                     NT    4:44.61    3
      26.02   27.71   28.09   28.29   28.56   28.65   28.97   29.74
      30.34   28.24
  4 Geary, Sean               FR CU-SC                     NT    4:50.05    2
      25.94   28.88   29.57   29.47   29.41   29.44   29.31   29.40
      29.54   29.09
  5 Gettys, Mark                 CU-SC                     NT    5:06.55    1
      27.01   29.37   30.55   30.92   30.91   31.36   31.35   31.76
      32.31   31.01
 -- Livnat, Shai              FR Auburn                    NT   X4:30.51
      25.50   27.51   27.50   27.31   27.49   27.43   27.28   27.07
      26.87   26.55
 -- Scott, John               SO Auburn                    NT   X4:43.81
      26.24   28.61   29.06   29.08   29.01   29.05   29.01   28.97
      28.02   26.76
 -- Knopp, Cory               FR Auburn                    NT   X4:47.79
      26.24   28.57   29.32   29.55   29.30   29.46   29.42   29.58
      28.88   27.47

Event 19  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Shafer, Ashley            JR CU-SC                     NT    1:05.88    9
      31.18   34.70
  2 Gresset, Aurelie          SR CU-SC                     NT    1:09.74    4
      33.11   36.63
  3 Cefalu, Sarah             SO CU-SC                     NT    1:11.04    3
      33.34   37.70
  4 Allen, Jill               FR CU-SC                     NT    1:13.57    2
      34.78   38.79
 -- Stupp, Julie              FR Auburn                    NT   X1:04.94
      30.73   34.21
 -- Amardeilh, Anne           SO Auburn                    NT   X1:05.47
      31.44   34.03
 -- Duerk, Lauren             JR Auburn                    NT   X1:05.49
      31.48   34.01
 -- Binder, Adrienne          SO Auburn                    NT   X1:07.84
      32.65   35.19

Event 20  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bergren, Andy             FR CU-SC                     NT      58.42    9
      27.69   30.73
  2 Ruszka, Attila            FR CU-SC                     NT      59.49    4
      28.46   31.03
  3 Dorris, Will              SO CU-SC                     NT    1:02.01    3
      29.07   32.94
  4 Raynovich, Jordan         JR CU-SC                     NT    1:02.81    2
      29.35   33.46
 -- Osborne, Sean             SO Auburn                    NT     X56.88
      27.08   29.80
 -- Maras, David              FR Auburn                    NT     X59.88
      28.01   31.87
 -- Johnson, Mark             SO Auburn                    NT   X1:02.34
      29.06   33.28
 -- Van Wie, Doug             JR Auburn                    NT   X1:03.54
      30.04   33.50

Event 21  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clemson University-SC  'A'                             NT    3:39.37   11
     1) Guindon, Liz SO                 2) Deering, Nikki JR
     3) Boden, Caroline SO              4) McLaurin, Rachel FR
       26.34    55.23    25.38    54.23    26.39    54.94    26.20    54.97
  2 Clemson University-SC  'B'                             NT    3:42.92    4
     1) Grove, Jen FR                   2) Pirovitz, Amanda FR
     3) Carter, Peg E FR                4) Meeuwsen, Bethany FR
       27.00    56.71    25.93    55.18    25.85    53.91    26.66    57.12
 -- Auburn University  'A'                                 NT   X3:28.07
     1) Anderson, Jenni JR              2) Kukors, Emily FR
     3) Swindle, Christina SO           4) Coventry, Kirsty JR
       25.75    53.30    16.77    51.16    24.47    52.01    25.02    51.60
 -- Auburn University  'B'                                 NT   X3:29.05
     1) Moss, Jeri JR                   2) Volcan, Erin JR
     3) Denby, Kara SO                  4) Lawless, Alessandra SR
       25.80    53.09    24.48    51.29    24.56    51.00    25.65    53.67

Event 22  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Clemson University-SC  'B'                             NT    3:12.74   11
     1) Middleton, Greg JR              2) Johnson, Joel SO
     3) Regone, Brian SO                4) Thompson, Taylor FR
       23.02    47.66    23.37    49.36    22.70    47.56    22.95    48.16
 -- Auburn University  'A'                                 NT   X3:04.39
     1) Jones, BJ SR                    2) Livnat, Shai FR
     3) Schneider, Joey SO              4) Cady, Kurt JR
       22.49    45.93    22.39    46.58    22.31    46.66    21.41    45.22
 -- Auburn University  'B'                                 NT   X3:11.52
     1) Pascale, Joe SO                 2) Barry, Seth SO
     3) Slocki, Daniel SO               4) Scott, John SO
       23.40    47.64    22.36    47.19    22.64    47.91    23.54    48.78
 -- Clemson University-SC  'C'                             NT         DQ
     1) Mengering, Jonathan JR          2) Geary, Sean FR
     3) Raisor, Patrick FR              4) Gettys, Mark
       23.97    49.48    24.16    51.21    23.26    48.99    26.37    55.40
 -- Clemson University-SC  'A'                             NT         DQ
     1) Reed, Buddy SR                  2) Russell, Stephen FR
     3) MacLennan, Brett SO             4) Dillon, Charlie JR
       22.81    47.21    21.91    46.87    22.48    47.12    22.29    46.83

Event 23  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Seagraves, Lynnsey        SO Auburn                    NT     235.75    9
  2 Korth, Rachel             SR Auburn                    NT     220.60    4
  3 Leathers, Shastin         JR CU-SC                     NT     206.00    3
  4 Strating, JamieLea        FR Auburn                    NT     202.70    2
  5 Watcke, Jess              JR CU-SC                     NT     176.75    1
  6 Wells, Emilie             JR CU-SC                     NT      95.90

Event 24  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Segerlin, Steven          SO Auburn                    NT     311.55    9
  2 Bricker, Matt             SR Auburn                    NT     262.65    4
  3 Sivulka, Andrew           SR Auburn                    NT     260.90    3
  4 Lindley, Marsh            JR CU-SC                     NT     240.70    2

Event 25  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Seagraves, Lynnsey        SO Auburn                    NT     458.00    9
  2 Strating, JamieLea        FR Auburn                    NT     445.05    4
  3 Korth, Rachel             SR Auburn                    NT     431.10    3
  4 Watcke, Jess              JR CU-SC                     NT     380.70    2
  5 Wells, Emilie             JR CU-SC                     NT     242.85    1

Event 26  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bricker, Matt             SR Auburn                    NT     551.60    9
  2 Segerlin, Steven          SO Auburn                    NT     535.70    4
  3 Sivulka, Andrew           SR Auburn                    NT     528.20    3
  4 Lindley, Marsh            JR CU-SC                     NT     382.75    2