AUBURN - FLORIDA DUAL MEET - 1/24/03
Final Scores:
Women
Auburn 125
Florida 113

Men
Auburn 119
Florida 90



Licensed to Auburn University            Hy-Tek's Meet Manager 1/24/03 08:22 PM
                     AUBURN - FLORIDA DUAL MEET - 1/24/03
                                    Results

Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Auburn University  'A'                                 NT    1:41.01   11
     1) Coventry, Kirsty SO             2) Swander, Laura JR
     3) Hoelzer, Margaret SO            4) Coparropa, Eileen JR
       26.37    27.91    24.51    22.22
  2 University of Florida  'B'                             NT    1:41.93    4
     1) du Plessis, Renate SR           2) Bernhardt, Vipa FR
     3) Teague, Cara SR                 4) Farrell, Maureen SO
       25.83    28.91    24.30    22.89
  3 Auburn University  'B'                                 NT    1:43.59    2
     1) Anderson, Jenni SO              2) Jones, Kelly SO
     3) Lunsmann, Leslie FR             4) Maxwell, Cassidy SR
       26.37    29.45    24.85    22.92
  4 University of Florida  'A'                             NT    1:44.31
     1) Reid, Jamie FR                  2) Duncan, Danielle FR
     3) Harper, Rebecca SO              4) Uhle, Mary FR
       26.56    29.05    25.35    23.35
  5 Auburn University  'C'                                 NT   x1:45.48
     1) Moss, Jeri FR                   2) Wheatley, Amy FR
     3) Lawless, Alessandra SO          4) Gayle, Erin JR
       26.88    30.05    25.27    23.28

Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Auburn University  'B'                                 NT    1:28.27   11
     1) Gibb, Derek JR                  2) Calhoun, Patrick SR
     3) Bousquet, Fred FR               4) Wochomurka, Ryan SO
       22.94    24.24    21.36    19.73
  2 University of Florida  'A'                             NT    1:29.14    4
     1) Mangabeira, Gagriel SO          2) Ratliff, Will SO
     3) Sioui, Adam SO                  4) Jayme, Carlos JR
       22.72    25.15    21.73    19.54
  3 Auburn University  'A'                                 NT    1:29.62    2
     1) Hunt, Bryce JR                  2) Gangloff, Mark JR
     3) Haidinyak, Andy SR              4) Hagedorn, Chris FR
       23.05    24.42    21.87    20.28
  4 Auburn University  'C'                                 NT   x1:32.95
     1) Barlow, Chad SO                 2) Brandt, Will SO
     3) Babcock, Lyle FR                4) Knueven, Brad SR
       23.95    24.79    23.30    20.91
  5 University of Florida  'B'                             NT    1:33.51
     1) Ulrich, Claudio JR              2) Norris, Phillip SR
     3) King, Greg JR                   4) Borreca, Nick FR
       24.31    25.56    23.16    20.48
 -- University of Florida  'C'                             NT   X1:35.61
     1) Greener, Andrew FR              2) Chadsey, Ian SR
     3) Zumsteg, Justin SO              4) Meena, Elliot FR
       24.39    25.84    23.24    22.14

Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Dyszkiewicz, Magda        JR Auburn                    NT    9:48.05    9
      27.73   28.99   29.11   29.16   29.16   28.97   29.30   29.33
      29.57   29.37   29.33   29.67   29.72   29.53   29.89   29.89
      30.26   29.97   29.80   29.30
  2 Green, Meredith           SO Florida                   NT    9:52.07    4
      27.47   28.95   29.51   29.57   29.76   29.84   29.98   29.87
      29.95   29.96   30.02   29.94   29.95   30.02   29.96   29.99
      29.77   29.60   29.33   28.63
  3 Duerk, Lauren             FR Auburn                    NT    9:52.31    3
      27.74   28.92   29.29   29.53   29.18   29.38   29.58   29.80
      30.16   29.93   29.73   30.08   29.91   30.00   30.19   30.11
      30.24   30.11   29.67   28.76
  4 Tannhauser, Jamie         FR Florida                   NT    9:55.08    2
      27.81   29.06   29.22   29.48   29.30   29.79   29.70   29.74
      30.01   30.02   29.65   29.66   29.98   30.08   30.26   30.59
      30.15   30.39   30.33   29.86
  5 Chapman, Anna             SR Florida                   NT    9:57.67    1
      27.78   29.57   29.66   29.93   30.08   30.01   29.88   30.15
      29.99   30.04   30.09   30.00   30.16   30.30   30.26   30.27
      30.27   30.02   30.25   28.96
  6 Schrock, Jessica          SO Florida                   NT  x10:10.20
      28.58   30.22   30.53   30.59   30.58   30.86   30.84   30.79
      30.74   30.90   30.77   30.75   30.78   30.95   30.77   30.75
      30.51   30.35   30.29   29.65

Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lochte, Ryan              FR Florida                   NT    9:02.74    9
      24.98   27.84   27.37   27.77   27.89   27.97   27.79   27.88
      27.97   27.81   27.70   27.80   27.36   27.35   27.36   26.88
      26.37   25.98   25.65   25.02
  2 Galloway, James           SR Auburn                    NT    9:06.48    4
      24.94   27.61   27.49   27.85   27.87   28.05   27.88   27.84
      27.92   27.76   27.67   27.80   27.60   27.31   27.25   27.07
      26.51   26.53   27.14   26.39
  3 Knowles, Jeremy           JR Auburn                    NT    9:20.03    3
      25.59   27.93   28.18   28.30   28.29   28.14   28.14   28.27
      28.10   28.17   28.22   28.31   27.89   27.93   27.88   28.16
      28.00   28.36   28.15   28.02
  4 Knopf, Nate               SO Auburn                    NT    9:20.81    2
      25.83   28.00   28.26   28.27   28.19   28.37   28.33   28.28
      28.14   28.07   28.14   28.10   28.03   28.06   28.25   28.15
      28.30   28.41   28.22   27.41
  5 Friedlander, Steve        SO Florida                   NT    9:31.80    1
      25.93   27.56   27.88   28.00   27.91   28.17   28.18   28.16
      28.27   28.59   28.57   28.80   29.14   29.22   30.08   29.39
      29.54   29.59   29.95   28.87
  6 Dominguez, Jesus          SO Florida                   NT    9:32.43
      25.99   27.97   28.30   28.46   28.52   28.32   28.59   28.95
      28.82   28.94   29.26   29.04   28.98   28.98   29.22   29.19
      29.11   28.97   28.99   27.83
  7 Yacco, Matt               SR Florida                   NT   x9:43.13
      26.26   28.13   28.47   28.73   28.62   28.97   29.07   29.16
      29.26   29.36   29.48   29.44   29.67   29.62   29.86   29.83
      29.88   30.02   30.07   29.23

Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kemp, Heather             JR Auburn                    NT    1:47.10    9
      25.28   27.07   27.43   27.32
  2 Hoelzer, Margaret         SO Auburn                    NT    1:47.55    4
      25.30   27.15   27.57   27.53
  3 McLarty, Sara             JR Florida                   NT    1:47.84    3
      25.96   27.33   27.25   27.30
  4 Brown, Sally              FR Auburn                    NT    1:49.66    2
      25.89   27.64   28.03   28.10
  5 Ellis, Jaime              JR Florida                   NT    1:50.15    1
      26.01   27.79   28.49   27.86
  6 Uhle, Mary                FR Florida                   NT    1:50.16
      25.84   27.69   28.22   28.41
  7 Volcan, Erin              FR Auburn                    NT   x1:50.54
      26.28   27.73   27.97   28.56
  8 Gibney, Chantal           JR Florida                   NT   x1:51.46
      26.09   27.31   28.38   29.68

Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kirkland, Clay            SO Auburn                    NT    1:36.63    9
      23.03   24.39   24.46   24.75
  2 Bovell, George            FR Auburn                    NT    1:37.10    4
      23.14   25.08   24.86   24.02
  3 Mangabeira, Gagriel       SO Florida                   NT    1:37.69    3
      22.96   25.06   24.65   25.02
  4 Kidd, Matt                SO Auburn                    NT    1:39.25    2
      23.21   25.25   25.29   25.50
  5 Sioui, Adam               SO Florida                   NT    1:39.43    1
      23.81   25.40   25.25   24.97
  6 Hinz, Ryan                SO Auburn                    NT   x1:39.76
      23.47   24.93   25.25   26.11
  7 Wiebeck, Kris             SO Florida                   NT    1:40.58
      23.73   25.31   25.62   25.92
  8 Hartley, Brian            FR Florida                   NT   x1:40.60
      23.67   25.67   25.66   25.60

Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Coparropa, Eileen         JR Auburn                    NT      22.58    9
  2 Short, Becky              JR Auburn                    NT      22.93    4
  3 Farrell, Maureen          SO Florida                   NT      23.74    3
  4 du Plessis, Renate        SR Florida                   NT      23.81    2
  5 Tennison, Diane           SR Florida                   NT      23.98    1
  6 Kolukanova, Jana          FR Auburn                    NT      24.09
  7 Anderson, Jenni           SO Auburn                    NT     x24.13
  8 Huff, Mandy               FR Florida                   NT     x24.52

Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bousquet, Fred            FR Auburn                    NT      20.16    9
  2 Jayme, Carlos             JR Florida                   NT      20.23    4
  3 Gibb, Derek               JR Auburn                    NT      20.35    3
  4 Hagedorn, Chris           FR Auburn                    NT      20.96    2
  5 Caron, Justin             SR Auburn                    NT     x21.10
  6 Borreca, Nick             FR Florida                   NT      21.16    1
  7 Ratliff, Will             SO Florida                   NT      21.83
  8 Greener, Andrew           FR Florida                   NT     x21.95

Event 9  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bowen, Maggie             SR Auburn                    NT    4:10.40    9
      27.45   30.59   31.73   31.48   35.01   36.14   29.34   28.66
  2 McLarty, Sara             JR Florida                   NT    4:13.49    4
      27.48   30.14   32.15   31.59   36.93   37.15   29.52   28.53
  3 Coventry, Kirsty          SO Auburn                    NT    4:16.84    3
      28.91   31.32   32.87   32.01   36.79   37.14   29.44   28.36
  4 Reid, Jamie               FR Florida                   NT    4:19.49    2
      28.43   31.43   31.27   30.82   39.06   39.39   30.37   28.72
  5 Duncan, Danielle          FR Florida                   NT    4:21.10    1
      28.07   31.90   34.04   33.17   35.88   36.75   31.05   30.24
  6 Lunsmann, Leslie          FR Auburn                    NT    4:23.72
      27.63   31.88   34.37   33.58   37.95   38.14   30.72   29.45
  7 Kennedy, Katie            SO Florida                   NT   x4:24.13
      28.59   32.22   34.43   33.34   37.26   37.48   30.97   29.84
  8 Duerk, Lauren             FR Auburn                    NT   x4:24.78
      29.23   33.58   33.91   33.58   36.14   37.31   31.35   29.68

Event 10  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Shanteau, Eric            FR Auburn                    NT    3:51.61    9
      25.60   29.87   29.59   29.07   31.66   31.83   27.63   26.36
  2 Gangloff, Mark            JR Auburn                    NT    3:56.28    4
      25.28   29.03   30.74   30.51   33.26   33.56   27.66   26.24
  3 Wolfgarten, Jan           SO Florida                   NT    4:02.00    3
      26.23   30.24   30.86   30.22   34.74   34.55   27.98   27.18
  4 Kaufmann, Scott           SO Florida                   NT    4:03.00    2
      26.37   30.04   32.13   31.36   34.37   34.22   27.88   26.63
  5 Van Wie, Doug             FR Auburn                    NT    4:03.13    1
      26.36   29.11   30.58   29.96   36.71   36.09   28.72   25.60
  6 Warren, Mac               FR Florida                   NT    4:04.25
      25.95   29.73   31.69   30.69   35.04   34.92   28.77   27.46
 -- Gonzales, Joseph          SR Auburn                    NT   X3:59.61
      25.30   29.16   30.45   29.95   34.28   34.71   28.05   27.71

Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rubenstein, Ashley        JR Auburn                    NT     291.90    9
  2 Bolt, Nicole              JR Florida                   NT     270.44    4
  3 Ranieri, Jessica          FR Florida                   NT     250.12    3
  4 Connor, Kristen           JR Florida                   NT     244.57    2
  5 Korth, Rachel             SO Auburn                    NT     237.75    1
  6 Patterson, Kelsey         FR Auburn                    NT     236.17

Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bricker, Matt             SO Auburn                    NT     309.60    9
  2 Garcia, Caesar            JR Auburn                    NT     308.02    4
  3 Millican, Chris           FR Auburn                    NT     234.97    3

Event 13  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Harper, Rebecca           SO Florida                   NT    1:58.99    9
      28.00   30.18   30.17   30.64
  2 Hoelzer, Margaret         SO Auburn                    NT    1:59.34    4
      26.87   30.24   30.84   31.39
  3 Teague, Cara              SR Florida                   NT    2:01.72    3
      27.34   30.42   31.31   32.65
  4 Seland, Casey             JR Florida                   NT    2:02.66    2
      28.23   30.38   31.79   32.26
  5 Lawless, Alessandra       SO Auburn                    NT    2:03.19    1
      28.04   30.98   31.72   32.45
  6 Beard, Blair              JR Florida                   NT   x2:05.49
      28.62   31.71   32.31   32.85
  7 Lunsmann, Leslie          FR Auburn                    NT    2:06.79
      28.07   32.17   33.58   32.97

Event 14  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Lochte, Ryan              FR Florida                   NT    1:48.17    9
      24.59   28.57   27.74   27.27
  2 Haidinyak, Andy           SR Auburn                    NT    1:48.43    4
      23.61   27.44   28.46   28.92
  3 Knowles, Jeremy           JR Auburn                    NT    1:48.61    3
      25.00   28.19   27.96   27.46
  4 King, Greg                JR Florida                   NT    1:51.36    2
      25.25   28.49   28.63   28.99
  5 Zumsteg, Justin           SO Florida                   NT    1:51.81    1
      25.59   28.58   28.98   28.66
  6 Meena, Elliot             FR Florida                   NT   x1:52.63
      25.41   28.64   29.31   29.27
  7 Babcock, Lyle             FR Auburn                    NT    1:52.83
      25.40   28.78   28.73   29.92
  8 Shanteau, Eric            FR Auburn                    NT   x1:52.90
      25.74   29.44   28.94   28.78

Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Coparropa, Eileen         JR Auburn                    NT      49.88    9
      24.16   25.72
  2 Short, Becky              JR Auburn                    NT      49.98    4
      24.26   25.72
  3 Tennison, Diane           SR Florida                   NT      51.25    3
      25.03   26.22
  4 Maxwell, Cassidy          SR Auburn                    NT      51.51    2
      24.63   26.88
  5 Gibney, Chantal           JR Florida                   NT      51.61    1
      24.89   26.72
  6 Ellis, Jaime              JR Florida                   NT      51.63
      24.86   26.77
  7 Kolukanova, Jana          FR Auburn                    NT     x51.67
      25.27   26.40
  8 Huff, Mandy               FR Florida                   NT     x52.58
      25.21   27.37

Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Kirkland, Clay            SO Auburn                    NT      44.10    9
      21.46   22.64
  2 Wochomurka, Ryan          SO Auburn                    NT      44.15    4
      21.50   22.65
  3 Jayme, Carlos             JR Florida                   NT      44.33    3
      21.62   22.71
  4 Kidd, Matt                SO Auburn                    NT      44.41    2
      21.65   22.76
  5 Mangabeira, Gagriel       SO Florida                   NT      45.64    1
      22.02   23.62
  6 Borreca, Nick             FR Florida                   NT      46.65
      22.62   24.03
  7 Hagedorn, Chris           FR Auburn                    NT     x47.02
      22.71   24.31

Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Reid, Jamie               FR Florida                   NT    1:57.23    9
      28.72   29.75   29.43   29.33
  2 Volcan, Erin              FR Auburn                    NT    1:57.61    4
      28.38   29.61   29.84   29.78
  3 Coventry, Kirsty          SO Auburn                    NT    1:58.44    3
      28.65   30.20   30.29   29.30
  4 Farrell, Maureen          SO Florida                   NT    1:58.79    2
      28.34   29.75   30.19   30.51
  5 Moss, Jeri                FR Auburn                    NT    2:02.36    1
      28.96   30.24   31.69   31.47
  6 Teague, Cara              SR Florida                   NT    2:05.18
      29.63   31.07   31.87   32.61
  7 Anderson, Jenni           SO Auburn                    NT   x2:08.59
      29.50   32.25   33.68   33.16
  8 Harper, Rebecca           SO Florida                   NT   x2:10.89
      30.70   32.68   33.93   33.58

Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bovell, George            FR Auburn                    NT    1:45.59    9
      25.20   26.64   26.89   26.86
  2 Barlow, Chad              SO Auburn                    NT    1:45.71    4
      25.57   26.85   26.91   26.38
  3 Hunt, Bryce               JR Auburn                    NT    1:46.80    3
      25.84   27.39   26.94   26.63
  4 Hartley, Brian            FR Florida                   NT    1:51.21    2
      26.82   28.10   28.52   27.77
  5 Gonzales, Joseph          SR Auburn                    NT   x1:51.77
      26.43   28.46   28.34   28.54
  6 Ulrich, Claudio           JR Florida                   NT    1:52.39    1
      25.96   27.96   28.91   29.56
  7 Strauss, Jonathan         JR Florida                   NT    1:54.16
      26.62   28.40   29.23   29.91
  8 Greener, Andrew           FR Florida                   NT   x1:55.53
      26.03   28.27   30.55   30.68

Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 McLarty, Sara             JR Florida                   NT    4:45.10    9
      27.31   28.70   28.70   28.77   28.81   28.79   28.69   28.73
      28.46   28.14
  2 Bowen, Maggie             SR Auburn                    NT    4:48.74    4
      27.33   28.93   29.02   28.81   29.11   29.07   29.01   29.20
      29.51   28.75
  3 Dyszkiewicz, Magda        JR Auburn                    NT    4:49.08    3
      27.55   28.83   28.83   28.91   28.94   29.30   29.41   29.55
      29.29   28.47
  4 Kemp, Heather             JR Auburn                    NT    4:49.92    2
      27.13   28.99   29.39   29.49   29.19   29.51   29.46   29.25
      28.86   28.65
  5 Tannhauser, Jamie         FR Florida                   NT    4:52.78    1
      27.26   28.92   29.36   29.45   29.40   29.41   29.86   29.87
      30.10   29.15
  6 Green, Meredith           SO Florida                   NT    4:54.07
      27.34   29.08   29.31   29.56   29.72   29.76   29.94   30.05
      30.01   29.30
  7 Chapman, Anna             SR Florida                   NT   x4:55.21
      26.90   29.27   30.10   29.94   30.01   29.86   30.13   30.05
      30.08   28.87

Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Wiebeck, Kris             SO Florida                   NT    4:34.12    9
      24.91   27.63   27.77   27.47   27.89   27.87   27.54   27.98
      27.85   27.21
  2 Kaufmann, Scott           SO Florida                   NT    4:35.73    4
      25.58   27.67   28.06   27.95   27.89   27.75   27.73   27.81
      28.02   27.27
  3 Berger, Michael              Florida                   NT    4:39.02    3
      25.33   27.74   28.16   27.73   28.00   28.07   28.32   28.89
      28.83   27.95
  4 Sioui, Adam               SO Florida                   NT   x4:42.16
      25.29   27.52   28.13   28.24   28.61   28.60   28.74   29.04
      29.56   28.43
 -- Galloway, James           SR Auburn                    NT   X4:27.12
      24.57   27.22   27.06   27.41   27.08   27.10   27.26   27.01
      26.60   25.81
 -- Hinz, Ryan                SO Auburn                    NT   X4:29.15
      24.96   27.16   27.16   27.33   27.44   26.91   26.63   26.97
      27.46   27.13
 -- Van Wie, Doug             FR Auburn                    NT   X4:36.25
      25.30   27.86   27.91   28.17   28.39   28.29   28.60   28.29
      27.32   26.12
 -- Knopf, Nate               SO Auburn                    NT   X4:37.48
      26.01   28.09   27.97   28.02   27.91   28.10   28.16   28.09
      27.93   27.20

Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Rubenstein, Ashley        JR Auburn                    NT     297.00    9
  2 Bolt, Nicole              JR Florida                   NT     296.93    4
  3 Patterson, Kelsey         FR Auburn                    NT     282.98    3
  4 Ranieri, Jessica          FR Florida                   NT     271.95    2
  5 Korth, Rachel             SO Auburn                    NT     258.75    1
  6 Connor, Kristen           JR Florida                   NT     252.53

Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
 -- Millican, Chris           FR Auburn                    NT    X278.85
 -- Garcia, Caesar            JR Auburn                    NT    X365.32
 -- Bricker, Matt             SO Auburn                    NT    X380.62

Event 23  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Bernhardt, Vipa           FR Florida                   NT    2:12.47    9
      31.07   34.12   33.13   34.15
  2 Duncan, Danielle          FR Florida                   NT    2:15.99    4
      31.16   34.87   35.15   34.81
  3 Kennedy, Katie            SO Florida                   NT    2:18.70    3
      32.53   35.36   35.34   35.47
  4 Frega, Desiree            SR Florida                   NT   x2:20.61
      32.46   35.80   35.90   36.45
 -- Swander, Laura            JR Auburn                    NT   X2:15.70
      31.08   34.67   34.69   35.26
 -- Duerk, Lauren             FR Auburn                    NT   X2:16.62
      31.97   34.84   34.62   35.19
 -- Jones, Kelly              SO Auburn                    NT   X2:19.41
      31.56   35.07   36.13   36.65
 -- Wheatley, Amy             FR Auburn                    NT   X2:21.26
      31.88   35.52   36.48   37.38

Event 24  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 Chadsey, Ian              SR Florida                   NT    2:00.29    9
      28.02   31.11   30.50   30.66
  2 Norris, Phillip           SR Florida                   NT    2:02.09    4
      28.23   31.31   31.38   31.17
  3 Welch, Corey              SO Florida                   NT    2:06.26    3
      28.51   32.15   32.27   33.33
  4 Ratliff, Will             SO Florida                   NT   x2:07.28
      28.03   32.41   33.10   33.74
 -- Caron, Justin             SR Auburn                    NT   X1:59.23
      27.32   31.19   30.24   30.48
 -- Brandt, Will              SO Auburn                    NT   X2:02.30
      27.98   31.89   30.98   31.45
 -- Gangloff, Mark            JR Auburn                    NT   X2:02.56
      27.54   31.66   31.74   31.62
 -- Knueven, Brad             SR Auburn                    NT   X2:05.22
      28.07   32.28   31.96   32.91

Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 University of Florida  'A'                             NT    1:35.07   11
     1) Uhle, Mary FR                   2) Gibney, Chantal JR
     3) Huff, Mandy FR                  4) Tennison, Diane SR
       24.55    23.40    23.89    23.23
  2 University of Florida  'B'                             NT    1:41.38    4
     1) Bernhardt, Vipa FR              2) Schrock, Jessica SO
     3) Seland, Casey JR                4) Tannhauser, Jamie FR
       25.62    25.33    24.88    25.55
 -- Auburn University  'A'                                 NT   X1:33.66
     1) Maxwell, Cassidy SR             2) Kemp, Heather JR
     3) Short, Becky JR                 4) Bowen, Maggie SR
       24.22    23.66    22.45    23.33
 -- Auburn University  'B'                                 NT   X1:35.70
     1) Volcan, Erin FR                 2) Brown, Sally FR
     3) Swander, Laura JR               4) Kolukanova, Jana FR
       24.20    23.95    24.17    23.38
 -- Auburn University  'C'                                 NT   X1:38.57
     1) Moss, Jeri FR                   2) Lawless, Alessandra SO
     3) Dyszkiewicz, Magda JR           4) Wheatley, Amy FR
       24.49    24.35    24.83    24.90
 -- University of Florida  'C'                             NT        XDQ
     1) Farrell, Maureen SO             2) du Plessis, Renate SR
     3) Ellis, Jaime JR                 4) McGinty, Maureen FR
       23.87    23.61    23.21    23.84

Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points
===============================================================================
  1 University of Florida  'A'                             NT    1:25.97   11
     1) Hartley, Brian FR               2) Wiebeck, Kris SO
     3) Warren, Mac FR                  4) King, Greg JR
       22.05    20.93    21.44    21.55
 -- Auburn University  'A'                                 NT   X1:19.67
     1) Wochomurka, Ryan SO             2) Gibb, Derek JR
     3) Kidd, Matt SO                   4) Bousquet, Fred FR
       20.46    19.47    19.94    19.80
 -- University of Florida  'B'                             NT   X1:20.61
     1) Jayme, Carlos JR                2) Mangabeira, Gagriel SO
     3) Lochte, Ryan FR                 4) Sioui, Adam SO
       20.27    20.30    19.99    20.05
 -- Auburn University  'B'                                 NT   X1:22.37
     1) Bovell, George FR               2) Kirkland, Clay SO
     3) Haidinyak, Andy SR              4) Barlow, Chad SO
       20.50    20.13    20.83    20.91

Last Modified January 24, 2003
Auburn Media Relations